adminml

Zjevují se nad Derbyshire PŘÍZRAKY LETADEL Z II. SVĚTOVÉ VÁLKY?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Několik očitých svědků aktuálně ohlásilo, že viděli nad anglickým Derbyshire ODKAZ přelétat vojenské letouny Douglas C-47 ODKAZ.

Oblíbené transportní „Dakoty“ se přesouvaly nad Derbyshire velice často v období II. světové války, v současnosti ale řízení letového provozu o jejich pohybu nad oblasti nic neví. Svědci je ale přesto několikrát viděli a také popsali, že se letadla pohybovala velmi zvláštně.

Sandra Holland například spatřila historický letoun jak se vznáší ve vzduchu takřka neslyšně a míří přímo na ni. „Vypadalo to, že do nás narazí,“ pokračovala svědkyně. Následně se letadlo podle Sandry Holland jakoby „vypařilo“.

Pam Orridge viděla se synem vznášející se Douglas C-47, když jela se svým vozem po dálnici A6 směrem od Rowsley z Darley Dale: „Letadlo letělo velice nízko proti nám. Těsně před námi se ale sklopilo na bok a zmizelo. Byla jsem docela v šoku,“ neskrývala své překvapení svědkyně.

Angličtí záhadologové připomenuli, že ke zjevení starých letadel došlo v oblasti Peak District (Dark Peak), známé jako Britský Bermudský trojúhelník, kde došlo podle nich už k 50ti leteckým haváriím.

Info o zjeveních údajně neexistujících letadel Douglas C-47 Dakota přinesl 14. března 2017 web Unexplained-mysteries.com: ODKAZ

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy Sport Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, dobrodružství, věda, historie, zajímavosti…

You must be logged in to post a comment Login