adminml

Zebou vás nohy? Prý pomáhá pepř

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

E-maily aktuálně koluje zajímavá (nepodepsaná) rada, jak můžete vyzrát na studené nohy a zateplit je. Stačí, když budete nostit dvoje ponožky (což zní docela logicky:o) a… mezi první a druhou vrstvu tkaniny nasypete pepř! Úspěch je prý zaručen.

pepper-grinder-1473283

grains-of-pepper-4-1179111

Doslovný text (nepodepsaného) e-mailu, který koluje po internetu:

Přeposílám zajímavou radu, také to asi vyzkouším. Můj muž na chvíli zakotvil i v Kanadě (až nahoře a navíc v zimě) a protože ho stále zábly nohy,tak se začal shánět specialní zateplené obuvi. Místní domorodec doporučil naprosto jednoduchý trik (napsal bych geniální, ale ponechám navašem zvážení) „nech si, ty co máš, boty jsou dobrý, ale vezmi si dvoje ponožky. Jedny tenký a přes ně ještě jedny tlustší, ale hustý (myšleno hustě tkané) a mezi ně si nasyp pepř.“ Když mi tohle po příjezdu vyprávěl, tak jsem to hned při první možné příležitosti vyzkoušel a FUNGUJE TO!!!!

Tělesným teplem se z pepře uvolňují různé silice, které podporují „roztaže ní cév“ na šlapkách a tím pádem i krev proudí mnohem rychleji (snadněji) a vám tudíž potom není na ně zima. Navíc pepř působí i „antibakteriálně“, takže potom je možné nezout si boty (ani vaše ponožky) i mnoho dní po sobě.

Vyzkoušela to (a potvrdila) už taktéž spousta našich kamarádů, kteří“jezdí ven“ (do přírody) i v zimním období. Nohy potom i docela příjemně „lehce kořeněně voní“. Každý si samozřejmě musí najít „to své ideální množství pepřového zásypu“ sám a jako vždy, nic se nemá přehánět, vždyť“ dopepřit“ lze kdykoliv.

Jedna kamarádka si tímto způsobem „vyléčila“ i nepříjemnou plíseň na nohou (mezi prsty), které s e už léta nemohla zbavit i přes všemožné snahy lékařů a jejich moderních mastiček. Některé z věcí (řešení problémů) jsou až neskutečně jednoduché … a v jednoduchosti je krása.

pepper-grinder-1419414-1279x1894

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login