adminml

Video: Žena zmizela v přímém přenosu na letišti v Kodani

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Více než tři miliony shlédnutí na sociálních sítích, stovky příspěvků v diskuzích a desítky teorií – co se mohlo stát. Takový osud má aktuálně (21. března 2016) video dánské televize TV2, na kterém znenadání mizí žena stojící v odbavovací hale na letišti v Kodani.

Co se stalo?

Osoba ženského pohlaví s blonďatými vlasy a v modrých džínách stojí na záběrech za mužem, se kterým TV2 natáčí rozhovor. V okamžiku, kdy se v záběru míhá třetí osoba: žena s vozíkem, ale blondýnka jako mávnutím kouzelného proutku mizí!

Vysvětlení?

Podle některých přispivatelů jde jen o náhodu. Blondýnka v modrých džínách se podle nich rozhoduje odejít právě v okamžiku, kdy kolem ní projíždí právě třetí osoba s vozíkem, která její odchod zakrývá.

Jaký je váš názor? Video z incidentu na kodaňském letišti si můžete prohlédnout zde:

 

Zaujal vás tento příspěvek? Sdílejte ho se svými přáteli ina facebooku:

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login