adminml

„Viděl jsem bigfoota požírat jablka,“ tvrdí školák z Oregonu

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
b

FOTO: Ilustrační foto

Údajného amerického příbuzného sněžného muže, tzv. bigfoota – velkou nohu, spatřil v Beaveronu ODKAZ, ODKAZ, v Oregonu ODKAZ na severozápadě USA, 12ti letý chlapec, který se vypravil do místního jabloňového sadu.

Podle mladého svědka bylo přibližně 18.30 a právě zapadalo slunce, když si všiml obrysu primáta. „Myslím si, že to byl bigfoot. Byl asi 7 stop vysoký (213 cm), zdál se mi obrovský. Pozoroval jsem ho asi 5 minut,“ sdělil mladík.

Web cryptozoologynews.com, který info o neobvyklém setkání s lidoopem aktuálně zveřejnil (8. ledna 2017) ODKAZ spekuluje, že by mohli být doposud neznámí divocí příbuzní člověka, z nějakého zvláštního důvodu, milovníky jablek. Cryptozologynews při této příležitesti cituje vyjádření A Marstona z cryptid organizace Team Rogue, podle kterého by mohly hrát jablka u těchto tvorů nějakou důležitou úlohu ve výživě. Například kvůli přísunu vitamínů nebo cukrů.

Web zároveň upozorňuje na videonahrávku údajného australského příbuzného sněžného muže, tzv. yowieho, který byl natočen také při požírání jablek (pokud je na nahrávce skutečně yowie).

Údajný australský yowie:

P. S. Web Cryptozoologynews.com nesděluje, kdy k údajnému setkání chlapce s bigfootem v jabloňovém sadu v Beaveronu v Oregonu došlo. Vzhledem k uvedenému údaji o západu slunce v 18.30 k setkání zřejmě nedošlo letos v zimě.

ML

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login