adminml

V Oregonu viděli dalšího chlupatého obra

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
FOTO: Ilustrační foto

FOTO: Ilustrační foto

Údajně překvapivě přívětivě se tvářícího bigfoota – amerického Yettiho – spatřil ze svého vozu pětatřicetiletý Orlando Gutierrez na silnici Route 97 v severní části amerického státu Oregon ODKAZ.

„Stál, jakoby stopoval a chtěl mě zastavit,“ popsal svědek nečekané setkání s hnědým, chlupatým tvorem, které prý trvalo poměrně dlouho – přibližně čtyři minuty.

Gutierrez informoval novináře o setkání s oregonským bigfootem tento týden (prosinec 2015), k události ale podle něj došlo už v létě (2015). „Bál jsem se ale, že si všichni budou myslet, že jsem blázen,“ doplnil řidič.

Z jeho vozu prý podivnou bytost na Route 97 pozorovali i další svědci, jejich totožnost ale Gutierrez odmítl odhalit, právě z obav před posměšky veřejnosti.

V jižním Oregonu letos v květnu (2015) popsala setkání s bigfootem, žena, která se právě sprchovala a tvor se na ni údajně díval skrz okno koupelny.

V červenci (2015) se novinářům přihlásil i bývalý americký voják, který prý viděl několik bigfootů u Mount Hoot a dokonce se pochlubil, že je pravidelně krmí.

 

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login