adminml

UFO NAD AMERICKOU LETADLOVOU LODÍ NIMITZ: v USA odtajnili kontroverzní video

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: YouTube plus ilustrační foto

 

Stíhací letoun Super Hornet z letadlové lodi USS Nimitz ODKAZ 14. listopadu 2004 sledoval a natočil nad americkým městem San Diego ODKAZ neidentifikovaný létající předmět. UFO se pohybovalo nad metropolí několik hodin a následně vystoupalo do výšky 80ti kilometrů, kde zmizelo z dohledu. Tvrdí to nově zveřejněné materiály obsahující i zmíněné záběry UFO, údajně tajně vynesené z vojenského archivu.

Armádní nahrávku UFO z roku 2004 měl v roce 2015 poprvé prezentovat hudebník Tom DeLonge ODKAZ během své „To The Stars Academy of Arts and Science„. V USA se aktuálně (listopad 2017) vedou vášnivé spory, jestli jsou záběry pravé.

FOTO: USS Nimitz

Jde o jasný podvod a mystifikaci? Nebo byly ilegálně odtajněny skutečné záběry UFO?

„Video s UFO je pravé,“ sdělil TV stanici Fox News armádní expert Johna B. Alexander z Las Vegas. John B. Alexander odkázal na vysoce postavený armádní zdroj, od kterého údajně informace o pravosti videa získal. O koho jde ale nesdělil.

Naopak londýnský badatel Isaac Kool se domnívá, že jde o hoax. Údajné záběry UFO, které měly být natočené letounem Super Hornet z letadlové lodi USS Nimitz, jsou podle něj pouze stažené z německého studentského webu (konkrétně mělo jít o filmovou prezentaci z roku 2007).

Info o sporech o pravosti záběrů s UFO nad americkým San Diegem přinesl 15. listopadu 2017 web Unexplained-mysteries.com: ODKAZ

 

Martin Lavay

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login