adminml

TOP 10 Nejbohatších majitelů fotbalových klubů světa

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fotbal

Mohlo by se zdát, že nejbohatší majitelé fotbalových klubů budou buď to vlastníci veleúspěšných celků jako Real Madrid, FC Barcelona či Bayern Mnichov, nebo naopak čínské kluby jako například Shanghai SIPG nebo Guangzhou FC, které v posledních přestupových oknech rozházeli, společně se svými čínskými soupeři, přinejmenším několik miliard (měnu si vyberte sami, vždy to budou miliardy). Úspěch a aktivita na přestupovém trhu jsou ale zavádějící. Jsme si jistí, že minimálně nejbohatšího vlastníka byste tipovali jen stěží, pokud samozřejmě nejste opravdoví fotbaloví fanatici se vším všudy.

Peníze

Kdože patří mezi onu vytouženou smetánku bohatých?

My tak trochu fanatiky jsme, respektive jsme právoplatní fotbaloví nadšenci stejnak, jako lidé z youtu.be kanálu talkSPORT, kteří si pro nás připravili video o desítce nejbohatších majitelů fotbalových klubů světa. Jen pro zajímavost, na prvním místě není nikdo zcela úspěšný. První místo patří celku, který ve své zemi bojuje o udržení v nejvyšší soutěži a velmi často padá do nižší soutěže. Víte, o koho se jedná? Pokud si netroufáte hádat, nebojte, ve videu se vše dozvíte. Hezkou neděli a skvělý start do nového týdne, váš fotbal magazín.

Chcete se dozvědět víc? Navštivte fotbalový web Fotbal-magazín.cz.

Tento článek je převzatý ze spřáteleného webu Fotbal-magazín.cz ODKAZ, kde najdete zajímavosti ze světa fotbalu a fotbalových hvězd, online výsledky, tabulky, postřehy, komentáře…

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login