adminml

Takto prý vypadají chemtrailsová letadla uvnitř:

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

01

Rozprašují nad námi letadla nebezpečné chemické látky, které ovlivňují lidské chování? Aby byli občané poslušnější, přizpůsobivější, hloupější…? A jsou bílé stopy za letadly důkazy tohoto jednání?

Tzv chemtrails zaměstnává mnohé badatele a konspirátory už několik let (info o chemtrails na Wikipedii: ODKAZ). Po internetu aktuálně kolují dokonce fotografie interiérů údajných letadel s chemtrailsovými látkami doprovázené tímto textem (viz dole).

Jde o další manipulaci nebo jsou tyto informace pravdivé?

P. S. Podle některých expertů jsou mnohé fotografie interiérů tzv. „chemtrailsových letadel“ ve skutečnosti snímky z běžných testů rozložení hmotnosti. V barelech poskládaných uvnitř letadel je kapalina, kterou čerpadla postupně přesunují z barelu do barelu (na levé straně trupu, na pravé straně trupu, vpředu, vzadu) a citlivé přístroje současně měří, jak se při těchto přesunech hmotnosti uvnitř trupu letoun chová a reaguje.

Text a foto aktuálně kolující po internetu (duben 2016):

Z úvodu k fotkám:
„Dostali jsme z důvěryhodného zdroje nějaké fotky vnitřků letadel užívaných pro chemtrails a chtěli bychom vám je předat, abyste je mohli dále šířit na svých webech. A ptejte se politiků proč? Proč i ČR vydává každoročně nemalé peníze na mezinárodní vědu a výzkum a také mimo jiné z těchto peněz je hrazeno tohle svinstvo! Proč na naší krásné planetě někdo cíleně neustále vše ničí, proč vlády států dovolí přelety nad svým územím těmto letadlům…! Jsme příliš potichu, materiálním blahobytem nám ucpali ústa a vede to k těmto a podobným svinstvům! Už je čas se probudit!!

Fotografie vnitřků chemtrailsových letadel, které jste ještě neviděli

Tak tady je důkaz pro ty nevěřící. Máme dobré kamarády za vodou. Nějakým způsobem nás musí trochu eliminovat. Bodejť by nebylo tolik vážných nemocí i u dětí, nehledě na starší populaci. Často toto vypouštění bývá vidět při jasné obloze hnes z rána. Někdy vydrží pruhy na obloze i několik hodin. Lumpárna nejvyššího stupně.

Fotografie vnitřků chemtrailsových letadel, které jste ještě neviděli
Zdroj: ODKAZ

Z úvodu k fotkám:
„Dostali jsme z důvěryhodného zdroje nějaké fotky vnitřků letadel užívaných pro chemtrails a chtěli bychom vám je předat, abyste je mohli dále šířit na svých webech. Když jsme se zdroje zeptali, jestli by nám je mohl podrobněji popsat, řekl, že nechce být poznán a raději zůstane anonymní. Jsme si jisti, že má k tomu dobré důvody a musíme respektovat jeho přání.“

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqq

qqq

qq

qqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqq

qqqqqqq

q

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqq

qqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqqq

qqqq

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

qqqqqqqqqqqqq

 

Zaujal vás tento příspěvek? Sdílejte ho se svými přáteli i na facebooku:

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login