adminml

Stříbrný můstek. Zázračný lék nebo podvod?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Averly_Tanner's_Tin_Foil_Hat_28_March_2009

E-maily aktuálně koluje zajímavý text o novém zázračném léku. V článku „LÉKAŘI o tom mlčí“ popisují (nepodepsaní) autoři článku jednoduchou metodu, jak se zbavit nejrůznějších zdravotních neduhů s pomocí obyčejného plátku alobalu:

„Jedná se o tzv. stříbrný můstek a přikládá se na všechna postižená místa, po které bolest zmizí… Jak se dělá tento můstek. Je třeba vzít kus široké náplasti a na ni nalepit pásek fólie (alobalu) široké 1 cm vodorovně a 1,5 cm svisle, přičemž 1 cm horní a spodní části náplasti nechat volnou náplast, a vlevo a vpravo po 1,5 cm…“

Náplast s hliníkovým páskem se má jednoduše nalepit na tělo na bolavé místo. V článku následují reakce nemocných:

„Do rána byla bolest pryč, ale chodila jsem s nálepkou ještě další dva dny. Více se bolest neobjevila, ale nevěděla jsem, co bylo příčinou.“

„Můj dědeček si léčí fólií srdce, říká, že mu to pomáhá. Přilepil si „můstek“ v oblasti srdce – a vše v pořádku. Když ho rozbolela hlava, také použil na pomoc fólii.“

„Jednou v noci jsem se probudila se silnou ostrou bolestí v palci na noze. Bez zjevného důvodu. Nikdy jsem nebyla nemocná, a najednou taková divoká bolest. Někde jsem četla, že je to „dna“ a že bolest je velmi těžko odstranit. Jak jste si mohli myslet, samozřejmě, že jsem aplikovala fólii. Omotala jsem si palec fólii, upevnila bandáží a připravila jsem se trpět po zbytek noci, protože při takové bolesti není možné spát. Ale netrpěla jsem, protože za 15 minut bolest ustoupila a já jsem spala dobře. Palec nebolel.“

„Moje známá s pomocí fólie trvale krotí své játra, ve kterých se jí objevuje zánět, když dělá chyby ve stravování. Dobrý lidový lék.“

Jak je možné, že má obyčejný kousek alobalu takové léčebné účinky? Autoři článku to vysvětlují:

„Fígl je v tom, že bioproudy, vysílané naším tělem na biologicky aktivní body se odrazí a vrátí se zpět do meridiánu, odkud vyšly. Jedná se o velmi příznivý vliv na postižený orgán, se kterým je spojen meridián.“

Tolik informace o zázračném léku, kolující e-maily. Je pravdivá? Nebo je to výmysl a naprostá fantasmagorie?

Zajímavé je, že se o této metodě na internetu nedozvíte prakticky ani slovo, vyjádření kvalifikovaných lékařů zatím na netu chybí (pokud zadáte například do Google vyhledávače slovní spojení „stříbrný můstek“ nebo „Lékaři o tom mlčí“, neobjeví se zatím žádné podrobnosti k tématu).

Závěr

Lékaři se k nové „zázračnému léčení“ s pomocí tzv. stříbrného můstku zatím nevyjádřili. Vzhledem k tomu, že jde ale na první pohled o nevinnou metodu, která by Vám neměla nijak ublížit, můžete si stříbrný můstek vyrobit a na vlastním těle ho při zdravotních problémech vyzkoušet. Hodně zdraví :o)

Martin Lavay

 

Originální text o stříbrném můstku, kolující e-maily:

LÉKAŘI o tom mlčí! Stříbrný můstek je aplikován na všechny postižené oblasti, po které se bolest zmizí.
Jedná se o tzv. stříbrný můstek a přikládá se na všechna postižená místa, po které bolest zmizí. Je to zázrak. Řeknu vám, jak se dělá tento můstek. Je třeba vzít kus široké náplasti a na ni nalepit pásek fólie (alobalu) široké 1 cm vodorovně a 1,5 cm svisle, přičemž 1 cm horní a spodní části náplasti nechat volnou náplast, a vlevo a vpravo po 1,5 cm.
Je to proto, aby se náplast mohla nalepit na tělo tak, že pásky fólie jsou vždy svisle.
Koupila jsem v lékárně široký svitek lepicí pásky (10 cm na šířku a 10 metrů na délku), odřízla jsem 15 cm, nařezala jsem proužky pečicí folie (alobalu), nalepila na náplast, jak je popsáno výše, a přilepila na postižené místo.
Do rána byla bolest pryč, ale chodila jsem s nálepkou ještě další dva dny. Více se bolest neobjevila, ale nevěděla jsem, co bylo příčinou.
Můj dědeček si léčí fólií srdce, říká, že mu to pomáhá. Přilepil si „můstek“ v oblasti srdce – a vše v pořádku. Když ho rozbolela hlava, také použil na pomoc fólii ..
Jednou v noci jsem se probudila se silnou ostrou bolestí v palci na noze. Bez zjevného důvodu. Nikdy jsem nebyla nemocná, a najednou taková divoká bolest. Někde jsem četla, že je to „dna“ a že bolest je velmi těžko odstranit. Jak jste si mohli myslet, samozřejmě, že jsem aplikovala fólii. Omotala jsem si palec fólii, upevnila bandáží a připravila jsem se trpět po zbytek noci, protože při takové bolesti není možné spát. Ale netrpěla jsem, protože za 15 minut bolest ustoupila a já jsem spala dobře. Palec nebolel.
Moje známá s pomocí fólie trvale krotí své játra, ve kterých se jí objevuje zánět, když dělá chyby ve stravování. Dobrý lidový lék
Ukazuje se, že, fólie je vhodná nejen pro pečení v troubě, ale i léčí! Pokud máte obavy z bolesti zad nebo bolesti ledviny. Nebo vás bolí ostruha v patě, tak, že nemůžete udělat ani krok, Máte takové problémy? Pokud ano, vezměte fólii a lesklým povrch přiložte k bolavému místu. K vašemu překvapení a radosti, bolest po nějaké době přejde.
Fígl je v tom, že bioproudy, vysílané naším tělem na biologicky aktivní body se odrazí a vrátí se zpět do meridiánu, odkud vyšly. Jedná se o velmi příznivý vliv na postižený orgán, se kterým je spojen meridián.
Takovým snadným způsobem lze odstranit problémy, odstranit bolesti, které se vám objevily. Takovému efektu se poddají i keloidní jizvy, které zůstanou po operacích v místě chirurgického řezu.
Kupte si fólii a léčte se, pokud ne sebe, pak poraďte přátelům, kteří mají problém. Lidé budou vděční.
Spěchejte sdílet cennou radou za svými přáteli!

 

Líbil se Vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli i na facebooku :-)

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

2 Responses to Stříbrný můstek. Zázračný lék nebo podvod?

  1. Bobi gebi 26.10.2015 at 7:26

    Proč to někdo nenakreslí,aby to bylo srozumitelnější.I pro chytré trochu nesrozumitelné.Díky za nákres

  2. adminml 26.10.2015 at 9:02

    Nákres zatím nikde není, ale podle e-mailu, který koluje po síti by měl stříbrný můstek vypadat velice jednoduše: ustříhnete si z alobalu obdélník 1×1,5 centimetru a nalepíte ho páskou na tělo. To je vše. Hmm, ale jestli bude pomáhat, to je otázka. Řekl bych, že spíš ne. Ale třeba Vám pomůže. Mějte se pěkně.

You must be logged in to post a comment Login