adminml

ŘIDIČ SI SPLETL VELKOU NOHU S PRASETEM

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

Očekával, že se z lesa vynoří divoké prase, z houštiny ale vystoupil legendární americký sněžný mužbigfoot (velká noha) ODKAZ

Americký důchodce, který jel se svým vozem 2. září 2017 v noci po silnici č. 60, směrem na Burleson County ODKAZ v jižním centrálním Texasu ODKAZ spatřil v blízkosti řeky Brazos ODKAZ „velký tmavý předmět“. Nejprve si myslel, že je to divoké prase, vzápětí prý ale poznal, že to je to bytost, podobná mohutné chlupaté opici.

„Bylo to ve 2.45, jel jsem se svým vozem rychlostí asi 80 kilometrů za hodinu, když jsem HO spatřil. Byl asi 8 stop vysoký (244 cm),“ uvedl svědek.

FOTO: Ilustrační foto

Nejnovější případ zjevení bigfoota v Texasu začal vyšetřovat Eljay Willow z organizace BFRO ODKAZ. Řidič, který mu noční setkání s velkou chlupatou opicí popsal byl prý do té doby, co se týče bigfootů, skeptik. Po vlastním pozorování neznámého tvora už prý ale v jejich existenci věří.

Info o incidentu přinesl web Cryptozoologynews.com ODKAZ.

 

V Texasu byla už v loňském roce (v červnu 2016) pozorována dvě neznámá zvířata podobná velkým chlupatým opicím na břehu řeky Trinity, jak se dívají do vody. Natočil je rybář (podle skeptiků jsou ale oba stíny v houštině nepohyblivé a nejde o živé tvory):

 

ML

 

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login