adminml

PŘED 3 LETY: Naháči na stadionu? Podívejte se…

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Internetové stránky Zajimavosti.info přinášejí kuriozity a pikantnosti z České republiky i ze světa už tři roky. O čem jste se mohli dočíst v říjnu 2015?

Krásné nahé dívky (a krásní nazí mladíci) pobíhající po stadionech? Při fotbale, kriketu, tenise?  Ano, i to se stává. Exhibicionisté některá sportovní utkání občas skutečně zpestřují povedeným striptýzem. Diváci si erotický výjev obvykle náležitě vychutnávají, televizní komentátoři jsou ze samozvaných sportovců bez šatů v šoku a zmatení pořadatelé se naháče snaží chytit a zneškodnit :o) Pojďme se na některé takové slavné lovy beze zbraní podívat:

– V prvním videu zamíříme na zápas amerického fotbalu, který zpestřil sebevědomý naháč s rudou maskou na obličeji (okradený Spiderman? Řeznický tovaryš? Vnuk V. I. Lenina?)

– Během utkání v klasickém fotbalu se k sobě na hřišti rozběhli dva nazí milenci (mimochodem, tahle scéna je fakt dojemná :o)

– Při dalším fotbalovém utkání na hřišti skotačila pološílená polonahá americká patriotka

– Ve španělské (?) fotbalové lize dala nádherný gól šikovná nahá útočnice (není to náhodou trik??)

– A na tenisový kurt se se snažil proniknout i chichotající se nahý záškodník (za souhlasného vděčného chechotu přihlížejících, kteří se mimochodem nakonec nepěkně radovali z jeho neštěstí :o)…

Pokud je kriketové utkání nudné, může dát režisér kameramanovi pokyn, aby udělal prostřih na diváky u hrací plochy. Hmm, to by ale jedna z divaček nesměla názorně předvádět okolí, co dělala s manželem minulou noc…

Tohle už je zpravodajská klasika: nahá Sheila Nicholls při kriketovém zápase, 29. května 1989 v Londýně (jo, jo, osmdesátá léta, to se ještě dívky a dámy „tam dole“ neholily):

Eroticky může vyznít i zdánlivě nevinné představení nových cyklistických dresů. Například, když módní návrhář oblékne šest kolumbijských reprezentantek do kombinéz: od pupíku dolů v barvě těla:

I příznivci „bílého sportu“ se mají občas na co koukat aneb reality show jako řemen: převlékání kalhotek v tenisovém kotli v přímém přenosu :o)

A ještě jedno video. Že si dresy vyměňují na konci zápasu jenom fotbalisté? Kdepak, v tomto (nahraném) spotu si trička vyměňují i krásné tenistky:

A to je prozatím vše. Na viděnou příště 🙂

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login