adminml

PRÁZDNINY…

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Prázdniny

Léto… Začíná nejbáječnější období plné dobrodružných výprav do dalekých krajů, splouvání řek, koupání na prosluněných plážích, sbírání hub, mlsání nejčervenějších lesních jahod, čtení knížek a prožívání skvělých dnů a týdnů s nejmilovanějšími osůbkami a přáteli…

A protože je v létě poněkud úchylné hrbit se přes den nad počítačem, kazit si oči nad tabletem nebo se nechat ovládat nejzákeřnějším žroutem času a zároveň štěnicí v kapse – mobilním telefonem, začínají i na webu Zajímavosti.info prázdniny… Sice bez nově přidávaných článků, ale s doširoka otevřeným archivem.

Skrytá kamera, Záhady, Hlavolamy, Komiksy, Legendární reklamy, Písničky, které znějí stějně, Děs, běs, katastrofy, Svět z výšky, Nahá…, Zpěvák pro dnešní ráno, Finty zlodějů, Co kdo sbírá, Sprostí klasikové, Geniální triky malíře Zdeňka Buriana, Cestování v čase…

Na webu Zajimavosti.info si můžete aktuálně prohlédnout už celkem 1894 článků a příspěvků. Zajímavostí, kuriozit, pikantností, neobvyklostí, pozoruhodností, rarit, výjimečností, unikátů, zvláštností, mimořádností, výstřelků, výstředností, nezvyklostí, vychytávek, podivností, bizarností, střípků, špíčků, úletů… (schválně zkuste prozkoumat třeba pásek v horní části stránky nebo obrázkové odkazy na hlavní straně dole…)

Příjemné prohlížení webu a skvělé a báječné prázdniny a dovolené :o)

Prázdniny

 

P. S. A já se teď v létě, pod modrou oblohou a se sluncem nad hlavou těším, že se krom jiného opět vrhnu do práce a… začnu psát další knihu. Po románech Kniha zázraků ODKAZ, Trubač ODKAZ, humoristické knížce Houpačka ODKAZ a literatuře faktu Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? ODKAZ to bude opět čtení nabité zajímavými informacemi. V nakladatelství XYZ – Albatros by tato nová knížka mohla vyjít už v příštím roce… :o)

Mějte se.

Martin Lavay, šéfredaktor Zajimavosti.info

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login