adminml

„POVÍDÁM SI S CHLUPATÝMI LESNÍMI ŽENAMI,“ tvrdí americký policista

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Bigfoot

FOTO: Ilustrační foto

Údajně už několik setkání tváří v tvář s tzv. bigfooty ODKAZ, americkými „sněžnými muži„, má za sebou 64letý policista z amerického státu Washington ODKAZ na severozápadě USA. Podrobné info o schůzkách s mohutnými lesními hominidy podobnými lidem popsal muž zákona 16. května 2017 webu Cryptozoologynews.com ODKAZ.

„Setkávám se s nimi od roku 2010. Obvykle v noci, kolem třetí hodiny ranní, někdy ale i ve dne,“ uvedl policista.

Muž zákona webu Cryptozoologynews.com dokonce sdělil, že s lesními tvory i komunikuje! Hovoří s nimi údajně původním americkým dialektem Native American Salish. Tvorové mu prý už lámanými slovy řekli, že je jejich přítel.

Policista doplnil i pikantní podrobnosti o setkání s chlupatou lesní ženou, která se na něho plaše usmála jasně bílými zuby. „Byla 6 stop (182 cm) vysoká a mohla vážit asi 200 liber (90 kg). Měla tmavé vlasy, lidskou tvář a středně veliké ženské prsy s šedou kůží v této oblasti,“ sdělil uniformovaný svědek.

Washingtonský policista dále uvedl, že bigfooty krmí pamlsky: „Bombóny a ovocem,“ vyjmenoval potravinové dárky.

Podivuhodná setkání se záhadnými lesními lidmi jsou prý založena na vzájemném respektu. „Zdá se mi, že jsou velmi inteligentní,“ uzavřel americký policista.

Bigfoty se prý zatím nepokusil vyfotografovat, protože jsou prý velmi plaší. Slíbil ale, že se o to v blízké budoucnosti pokusí.

 

ML

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login