adminml

Patagonie: ÚDOLÍ ZMODRALO A VYLETĚL Z NĚJ TVOR BEZ RUKOU A NOHOU

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

Bizarní zážitek aktuálně ohlásila (říjen 2017) argentinská rodina, která tábořila na jihu země, v Puerto Coig ODKAZ v Patagonii ODKAZ.

„Bylo to v pondělí 16. října (2017) po půlnoci. Nejprve jsme slyšeli asi hodinu souvislý zvuk. Pak západní část oblohy ozářilo modré světlo. Připadalo nám, jako kdyby nebe někdo rozsvítil,“ sdělil otec tří dětí, které podle něj studují v Buenos Aires astronomii a chtěly společně s ním pozorovat v odlehlém a klidném místě hvězdy.

„Rozhodli jsme se podívat se blíž a sejít do údolí. Mysleli jsme si, že modré světlo vyzařuje z ropného pole. Když jsme cházeli dolů viděli jsme nad světlem létat velký šedý neosvětlený vrtulník,“ pokračoval argentinský svědek.

Hubený, bezruký, beznohý, létající tvor s rotujícím límcem

Nejbizarnější část příběhu se ale odehrála vzápětí: „Z údolí přímo  k nám najednou zamířila humanoidní postava. Bylo to velmi vysoké a původně jsme si mysleli, že je to člověk. Pak jsem se ale podíval dalekohledem a zjistil jsem, že nemá ruce ani nohy a pluje nad zemí!“ uvedl otec rodiny. „Mělo to dlouhý tenký krk a kolem něj jakoby tmavý límec s rotujícím světlem. Vyděsilo nás to! Začali jsme utíkat zpátky do kempu, nasedli jsme do dodávky a ujeli pryč,“ uzavřel svědek.

O incidentu informovala organizace MUFON ODKAZ, ODKAZ, které prý argentinská rodina předala i snímky z události. MUFON je ale zatím nezveřejnil.

Info o incidentu přinesl 28. října 2017 i web Cryptozoologynews.com: ODKAZ

 

P: S. Ve slovanské mytologii se často pohybuje nízko nad zemí lidožravá baba Jaga. Nejčastěji se popisuje, že létá v hmoždíři, podle některých pramenů se ale vznáší nízko nad zemí i bez něj.

FOTO: Ivan Bilibin – Baba Jaga letící v hmoždíři. Ilustrace k pohádce o Vasilise Překrásné (1902)

 

Martin Lavay

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login