adminml

Obživlého mrtvého z Djatlovova průsmyku přepravili do nemocnice. Kdo je zombie?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

rthdrh

Ruští záchranáři přepravili s pomocí vrtulníku MI-8 ze stanice geologů u Djatlovova průsmyku do nemocnice v Jekatěrinburgu 28letého ruského turistu Andreje Podkorytova. Jeho stav je podle zpráv lékařů „středně vážný“.

Muž se vydal sám do legendami opředené oblasti, v zimní divočině ale přecenil své možnosti a jen s vypětím všech sil se mu podařilo dojít do tábora ruských geologů, kteří mu poskytli první pomoc a zajistili mu leteckou přepravu do civilizace a 630 kilometrů vzdálené nemocnice. O záchranné akci informoval list Komsomolskaja Pravda ODKAZ.

Podle jedné z teorií je Andrej Podkorytov oním záhadným „mrtvým“, kterého našli minulý týden zmrzlého ve stanu členové expedice „Poledník“ (kteří se doposud z divočiny nevrátili) a o kterém členové další expedice „Satelit“ podali zprávu, že „obživl“.

V Djatlovově průsmyku dnes mají začít vyšetřovat experti z ruského Ministerstva pro mimořádné situace

Vzhledem k tomu, že kolem případu obživlé desáté mrtvoly z Djatlovova průsmyku panuje stále velké množství nejasností, míří na místo, kde našla expedice „Poledník“ ve stanu v divočině údajnou mrtvolu, speciální tým ruských vyšetřovatelů na sněžných skútrech. Na místo by po 180ti kilometrech cesty uralskými lesy a přes zasněžené náhorní plošiny měl dorazit dnes (ve středu 13. ledna 2016).

Kdo je zombie? Turista, poustevních nebo sexuální úchyl?

Ruská média spekulují o tom, že by údajnou mrtvolou nebo dokonce „zombie“ z Djatlovova průsmyku mohl být nejenom zachráněný turista Andrej Podkorytov, ale například ruský poustevník přezdívaný Oleg, kterého legendární Djatlovův průsmyk fascinoval nebo uprchlý sexuální deviant, pedofil a dvojnásobný vrah Vladimír Sumin, který uprchl do lesů v nejsevernějším cípu Sverdlovské oblasti před půl rokem.

Djatlovův průsmyk je místem doposud neobjasněné tragédie, kdy v roce 1959 zemřelo pod tzv. Mrtvou horou za záhadných okolností devět ruských vysokoškoláků ODKAZ.

AKTUÁLNÍ DOPLNĚNÍ:

Ruská televize Rossija 24 odvysílala dnes dopoledne (13. ledna 2016) reportáž, ve které je na fotografiích vidět údajný zombie, ležící ve stanu, v boudě, v Djatlovově průsmyku:

Martin Lavay

 

Přečtěte si také

Kdo zavraždil a zohavil účastníky Djatlovovy expedice? ODKAZ

Djatlovův průsmyk: v oblasti záhadné smrti 9 ruských vysokoškoláků našli další mrtvolu ODKAZ

Desátá mrtvola z Djatlovova průsmyku prý obživla! ODKAZ

Všechny články o Djatlovově průsmyku si můžete přečíst zde: ODKAZ

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy Sport Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, dobrodružství, věda, historie, zajímavosti…

You must be logged in to post a comment Login