adminml

Obří pták s rozpětím křídel pět metrů překvapil letecké modeláře v Georgii

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Doposud neznámého tvora obřích rozměrů údajně vyrušili letečtí modeláři se svým RC modelem u Barlow County, v americké Georgii ODKAZ.

„Letěl jsem se svým letadlem na dálkové ovládání, které bylo ode mne vzdálené asi 400 stop (120 metrů),“ vypověděl 54letý elektrikář Clifford McClure, který byl za městem se svou sestrou.

„Najednou se vznesl nad koruny stromů i velký černý pták. Já zahnul s modelem doleva, pták hlasitě zakřičel a pokračoval v letu na západ,“ pokračoval svědek.

RC modeláře především překvapily obří rozměry létajícího tvora: „Můj model má rozpětí 14 placů (75 cm), pták byl šestkrát nebo sedmkrát širší. Jeho zobák byl dlouhý 11 palců (30 cm),“ doplnil Clifford McClure.

Info o setkání s ptákem s více než pětimetrovým rozpětím křídel přinesl o víkendu (9. dubna 2016) web Cryptozoologynews.com: ODKAZ

 

 

Setkání s obřími létajícími tvory jsou částými náměty starověkých příběhů a pohádek:

Edward_Julius_Detmold49

1280px-Bertuch-fabelwesen

7th_voyage_of_Sinbad_-_Roc

Sinbad_the_Sailor_(5th_Voyage)

 

Zaujal vás tento příspěvek? Sdílejte ho se svými přáteli i na facebooku:

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login