adminml

Obří páchnoucí Bigfoot – Velká noha, požíral odpadky v Alabamě

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Strach

FOTO: Ilustrační foto

Dva a půl metru vysoký chlupatý tvor podobný člověku překvapil uprostřed noci rodinu v Clarke County v Alabamě ODKAZ v USA. Pohyboval se po verandě domu a pochutnával si na potravinách z pytlů na odpadky.

„Bylo 3.30 v noci a já spal na pohovce mého bratrance. Najednou psi začali šílet a já slyšel zvuky na přední verandě. Vyhlédl jsem tedy předním oknem a to, co jsem spatřil, bylo neuvěřitelné. Přímo přede mnou něco sedělo v podřepu a hrabalo se v odpadcích, které jsme tam zanechali předchozí večer. Myslím, že to bylo tak vysoké, že by se to na verandě ani nemohlo postavit,“ popsal svůj první kontakt s tzv. Bigfootem – americkým lesním mužem anonymní svědek, muž – rodák z Texasu.

„Světla bylo dost, abych to mohl vidět. Bylo to osm stop vysoké stvoření (240 cm) s hnědými a rudými vlasy. Mělo to svalnatou postavu s pět stop (150 cm) širokými rameny. Možná to mohlo vážit 800 liber (360 kg) a páchlo to jako smradlavý sýr. Nikdy se to ale neotočilo, takže jsem nemohl vidět tvář,“ pokračoval svědek.

Texasan popsal, že měl velký strach i se jen pohnout. Stál a pozoroval tvora přibližně 20 minut. „Mobil jsem měl v nabíječce na druhé starně místnosti, raději jsem se ale nehýbal,“ uvedl pozorovatel a doplnil, že Bigfoot po vyrabování pytlů s odpadky seskočil z verandy, přešel dvěma obřími kroky silnici a zmizel.

Info o incidentu z Alabamy, ke kterému mělo dojít v roce 2015, zveřejnil tento týden (květen 2016) web Cryptozoologynews.com: ODKAZ s tím, že chce nyní k smrti vyděšený americký svědek Bigfoota najít a zabít.

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login