adminml

NOVÉ OBŘÍ STOPY LESNÍHO MUŽE: vyfotili je v Severní Karolíně

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Stopy

FOTO: Luke Walker, Cryptozoologynews.com

Web Cryptozoologynews.com zveřejnil 28. května 2017 fotografie nově objevených obřích stop amerického „sněžného muže“ – bigfoota ODKAZ. Otisky v blátě nasnímal 35ti letý svědek Luke Walker v lese u Birkhead Mountain v Uwharrie National Forest v Severní Karolíně v USA ODKAZ.

„Neviděl jsem žádnéneidentifikovatelné tvory, ale otisky na mně udělaly silný dojem i když jsem skeptik,“ sdělil svědek redaktorovi webu Cryptozoologynews.com.

Luke Walker, který v lesích u Birkhead Mountain v Uwharrie National Forest tábořil nicméně v noci slyšel podivné zvuky: „Slyšel jsem zřetelný křik a zvuk velkého zvířete, které procházelo lesem asi dvacet metrů od mého tábora. Několikrát jsem opustil svůj stán a svítil baterkou tím směrem. Zvuk náhle skončil a pak se znovu spustil, když jsem vypnul světlo. Přes hustý les jsem ale nic neviděl. Žádné zvíře ani člověka,“ doplnil Luke Walker.

Snímky obřích stop v blátě u Birkhead Mountain v Uwharrie National Forest a další podrobnosti vztahující se k incidentu si můžete prohlédnout na webu Cryptozoologynews.com zde: ODKAZ

 

ML

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login