adminml

Nové foto NASA: nad asteroidem se vznáší UFO?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
NASA

FOTO: NASA

Americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku NASA aktuálně zveřejnil (2016) detailní snímky, na kterých je vidět zvláštní bílá skvrna nad asteroidem 2004 BL86.

Poprask kolem asteroidu 2004 BL86, který má průměr pouhých 330 metrů, propukl už na začátku loňského roku (2015), kdy se kruhové těleso „nebezpečně“ přiblížilo k Zemi na vzdálenost pouhého jednoho milionu kilometrů – což v astronomickém měřítku není mnoho. Teprve letos ale NASA odtajnila detailní fotografie asteroidu, na kterých visí nad jeho povrchem i další těleso.

Podle expertů NASA nejde o nic mimořádného, na snímku je prý vidět miniaturní oběžnice – měsíc, jakou prý má až 16% všech asteroidů.

Ufologové ale vidí na odtajněných obrázcích něco jiného: „Když se podíváte na fotky pozorně, můžete vidět kovové tělo. Dlouhý válec se dvěma dalšími válci na konci. Jsem si jistý, že je to UFO,“ poukázal na zvláštní tvar bílé skvrny nad asteroidem Scott Waring z Ufo Sightings Daily. „Naše výpočty dokázaly, že je toto UFO dlouhé 70 metrů,“ doplnil Waring.

Asteroid 2004 BL86 prolétává kolem Země každých 200 let. Na jeho další návštěvu se můžeme těšit v roce 2215.

Martin Lavay

 

 

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli i na facebooku:

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login