adminml

Neviditelní „predátoři“ zírali na sprchující se ženu ve Washingtonu

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

„Kolem mého domu se shromažďují neviditelné bytosti. Mají tvar lidí a na sobě jakousi vypínatelnou kamufláž. Chovají se jako šelmy,“ tvrdí aktuálně (listopad 2017) 47mi letý Gerald Phair z indiánské oblasti Tulalip ODKAZ ve státě Washington ODKAZ na severozápadě USA.

„Poprvé jsem je uviděl letos v září. Pohybovaly se i po mém dvorku. Pozoroval jsem je celé hodiny a myslím si, že i ony věděly, že je pozoruji,“ uvedl washingtonský svědek.

„Neviditelní“ tvorové se prý nejvýrazněji projevili, když se jednoho dne začala přítelkyně Geralda Phaira sprchovat. „Vyšel jsem ven a viděl jsem, jak se všichni dívají tím směrem!“ uvedl Phair.

To už ho, podle jeho slov, vyburcovalo natolil, že zavolal policii. „Predátoři“ ale mezitím zmizeli a muži zákona prý se svědkem jednali jako s duševně nemocným. „Nikdo mi nevěřil,“ postěžoval si novinářům Phair.

 

Info o incidentu přinesl 12. listopadu 2017 web Cryptozoologynews.com: ODKAZ

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login