adminml

NEJTRAPNĚJŠÍ TELEVIZNÍ REKLAMY

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Reklama

FOTO: Ilustrační foto

Ano, ano, která televizní reklama je vtipná a která naopak trapná a směšná svojí stupiditou je vždy věcí názoru. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky… Tyto televizní reklamy jsou každopádně, podle redakce Zajímavosti info, tak trochu „padlé na hlavu“:

NADNÁRODNÍ POJIŠŤOVACÍ SKUPINA AXA

„Slečno, vy máte dilema,“ řekli mladé šlechtičně ve filmu Valmont Miloše Formana ODKAZ. A ta holka se zmateně dotázala: „Co že mám?“ a myslela si, že je nejspíš nevyléčitelně nemocná a že má nějakou nebezpečnou nemoc.

Velmi podobně spolu komunikují i hlavní hrdinové televizní reklamy nadnárodní finanční skupiny AXA ODKAZ. „Tati, mám AXU,“ tvrdí její hlavní aktér. Hmm, je také nějak nakažený? :o)

ZESMĚŠŇOVACÍ KAMPAŇ AUTOMOBILKY HYUNDAI ODKAZ

Stavět reklamu na tom, že se snažíte zesměšnit a potupit konkurenci, není zrovna ten nejlepší nápad: „Váš soused bude táááákhle malý.“ To si pak z vašeho plivání po okolí budou mnozí také dělat legraci:

P. S. Původní štvavou reklamu automobilka Hyundai po kritice stáhla a odstranila ji z většiny míst na YouTube. Zde je upravená (a již umírněnější) verze původního spotu: ODKAZ

BÁSEŇ Z MOTOTECHNY

Nejnovějším přírůstkem mezi nejtrapnějšími televizními reklamami je aktuálně (květen 2017) humpolácká básnická říkanka společnosti Mototechna.

Co že je to rým? ODKAZ Zvuková shoda koncových hlásek? Že existuje sofistikované rýmování střídavé, překlenuté, grafické nebo například tirádové? Že je rýmování zvukové kouzlo s asonancí a konsonancí?

Hmmm, zapomeňte. V Mototechně si s takovými finesami hlavu nelámou. Jakýpak štráchy: na jedno slovo se nejlíp rýmuje stejný slovo a basta. A tak nyní můžete slyšet každý den v 19.45 na ČT1, těsně před pořadem Branky, body, vteřiny, tuto primitivní říkanku z Mototechny:

„Branky, body, sekundy, auto během sekundy.“

man-869215_960_720

FOTO: Ilustrační foto

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku  Islám  Pomeranče HIV  Marže obchodů  Stříbrný můstek  Chemtrailsová letadla Skládání bankovek  Sprostí klasikové Sex Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login