adminml

NAČERVENALÉHO SNĚŽNÉHO MUŽE spatřil táborník v Arizoně

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Mogollon Rim v Arizoně plus ilustrační foto

Extrémně rychle se pohybující vysokou postavu, připomínající křížence opice a člověka, pozoroval turista u kempu USFS, v oblasti Mogollon Rim ODKAZ, ve střední Arizoně ODKAZ v USA.

„Vzhlédl jsem od knihy a nejdřív jsem si myslel, že vidím nějaké velké dítě, které jede na kole, protože se to pohybovalo velmi rychle. Potom jsem si ale uvědomil, že se dívám na něco běžícího,“ uvedl svědek. „Byl to velký bigfoot! Při běhu byl lehce nakloněný dopředu a jeho hlava se pohybovala nahoru a dolů. Byl téměř černý s načervenalým odstínem. Do obličeje jsem mu ale neviděl, byl příliš daleko,“ pokračoval turista.

Neznámé zvíře bylo od táborníka údajně vzdáleno přibližně 125 metrů a běželo podél kempu ve směru ze severu na jih. Pozorování trvalo jen 3 vteřiny.

K neobvyklému setkání podle svědka došlo už v loňském roce, konkrétně 26. června 2016.

 

Info o incidentu přinesl 14. října 2017 web Cryptozoologynews.com: ODKAZ

Zajímavosti o bigfootovi: ODKAZ

ML

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login