adminml

MUŽ-JEŠTĚR S ŽHNOUCÍMA OČIMA: dvakrát ho spatřili v Kentucky

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
prehistoric-times-1257162_960_720

FOTO: Ilustrační foto

V Burlingtonu ODKAZ v americkém Kentucky ODKAZ spatřil svědek hned dvakrát podivnou bytost připomínající křížence člověka a plaza.

Hořící oči…

„Poprvé se to stvoření objevilo, když jsem seděl v jídelně a měl jsem najednou silné nutkání podívat se ven. Asi deset metrů od domu stála tmavá štíhlá postava a doslova mě propichovala svýma ohnivýma očima. Ty oči jakoby žhnuly -hořely,“ uvedl svědek.

Muž popsal i druhé setkání, kdy měl údajně více času si „humanoidní hadí bytost“ prohlédnout. „Šel jsem domů z práce, bylo asi deset hodin večer, a spatřil jsem ho ve své ulici. Bylo to tmavě zelené šupinaté stvoření s velkýma červenýma očima,“ pokračoval svědek, podle kterého následně bytost zmizela v lese.

Info o incidentu přinesl aktuálně tento týden (v úterý 5. září 2017) web Cryptozoologynews.com: ODKAZ Kdy k setkání svědka s „ještěřím mužem“ došlo, web neuvedl.

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku  Islám  Pomeranče HIV  Marže obchodů  Stříbrný můstek  Chemtrailsová letadla Skládání bankovek  Sprostí klasikové Sex Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login