adminml

„Magnetický muž“ přitahuje plechovky od piva

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Možná si řeknete: „Každý muž přitahuje plechovky od piva!“ Ale… tenhle víc:o)

Jamie Keeton z Evergreen Parku v Illinois, v USA, má zvláštní schopnost „přilepovat“ ke své postavě hmotné předměty. Jeho specialitou je přitom „přisávání“ tůzných plechovek a lahví s tekutinami k obličeji. V Číně, před televizními kamerami, dokonce „přisál“ ke své hlavě osm plechovek s nápoji a zapsal se tak do Guinessovy knihy rekordů.

Vše začalo politým zátylkem

Jamie Keeton tvrdí, že svoji schopnost objevil náhodou před 23 lety, když se mu během horkého letního dne „přilepila“ plechovka k týlu.

Systém „moucha“

Podle bulvárních komentářů může Jamie Keeton přitahovat ke svému tělu hmotné předměty díky své neobvykle vysoké tělesné teplotě až 100 F, kdy póry jeho kůže působí jako „sací poháry“ :o) ?? Podobným způsobem se například udržují mouchy na kolmých stěnách.

Info o magnetickém muži se specializací na přisávání plechovek k hlavě aktuálně (leden 2016) zveřejnil web Unexplained-mysteries.com: ODKAZ

Zajímavosti o „lidském magnetismu„: ODKAZ, ODKAZ

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login