adminml

LEGENDÁRNÍ MOŘSKÝ HAD: spatřili ho v řece v Jižní Karolíně

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

Prosinec 2017 – Zvláštně vypadající zvíře připomínající pravěkého dinosaura nebo legendárního mořského hada ODKAZ spatřila v řece Broad ODKAZ v Jižní Karolíně ODKAZ v USA externí redaktorka webu Cryptozoologynews.com, Anita Sullivan:

„Mířili jsme východním směrem a přejeli most. Podívala jsem se z okna a uviděla jsem ve vodě něco, co na první pohled vypadalo jako velký černý had a pomalu to plulo pod i nad hladinou,“ informovala svědkyně.

Pozorování podle ní trvalo přibližně 10 vteřin. Anita Sullivan upozornila na „mořského hada“ ve vodě i svého manžela, se kterým cestovala ve voze, ten už ale podivné zvíře nezaregistroval.

„Byla jsem vzrušená a vyděšená! Byl to určitě dinosaurus!“ neskrývala emoce externí redaktorka.

K pozorování mělo dojít v listopadu letošního roku.

 

Info o incidentu přinesl 23. prosince 2017 web Cryptozoologynews.com: ODKAZ který zároveň připomenul, že v minulosti došlo k četným pozorováním údajného plesiosaura ODKAZ ve skotském jezeře Loch Ness ODKAZ a web je doplnil záběry z Loch Ness z roku 2014:

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login