adminml

BIZARNÍ ZÁHADA: V knihovně v Ohiu někdo zanechává desítky lahví od omáčky

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
xxx

FOTO: Twitter The Chronicle

Řádění recesistů?  Nebo památka na mimořádně hladového čtenáře – labužníka?

Zaměstnaci knihovny v Avon Lake v Ohiu ODKAZ řeší aktuálně (březen 2017) neobvyklou záhadu. Od 11. ledna tohoto roku tu kdosi neznámý zanechává na policích s knížkami prázdné hnědé sklenice od steakové omáčky.

Lahve jsou vždy dokonale vyčištěné a ponechané svému osudu v nejrůznějších knižních odděleních. Celkem už jich knihovníci našli 30.

„Zmapovali jsme rozmístění prvních 12 sklenic, abychom rozluštili nějaký systém, ale bezvýsledně,“ uvedl vedoucí knihovny Dan Cotton.

„Všichni si teď hrajeme na detektivy,“ navázala mluvčí knihovny Jill Ralston.„Všechny sklenice byly dokonale čisté, jakoby prošly myčkou,“ doplnila mluvčí.

Info o incidentu s prázdnými hnědými sklenicemi od steakové omáčky v knihovně v Avon Lake v Ohiu přinesl 17. března 2017 i web Unexplained-mysteries.com: ODKAZ

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku  Islám  Pomeranče HIV  Marže obchodů  Stříbrný můstek  Chemtrailsová letadla Skládání bankovek  Sprostí klasikové Sex Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login