adminml

Hannah EPO Survival – přihlaste se do extrémního supermaratonu

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Maraton

Závod dvojic, kde účastníci absolvují trekking, orientační běh, jízdu na kánoi, kolečkových bruslích, letní biatlon, skalní lezení, skoky do vody, jízdu na horském kole a další disciplíny: To vše během 13hodinového časového limitu. Že by se takové akce účastnil jen blázen?

Hannah EPO Survival 2016 startuje až 28. května 2016, ale již nyní je přihlášeno téměř sto padesát závodníků. Na startu jich organizátoři očekávají až dvojnásobek. Budete tam také?

Ačkoliv jde o Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic, závod je lákavý pro sportovce všech výkonnostních kategorií. Díky systému volného pořadí kontrol a bodovému hodnocení záleží pouze na závodnících, které disciplíny a v jakém pořadí absolvují – o konečném výsledku rozhodují body získané za navštívení kontrolních bodů a absolvování disciplín, popř. za čas, o který dvojice přijede dříve do cíle.

Centrum pátého ročníku oblíbeného závodu je na Slapské přehradě, v kempu Cholín. Závodníci se opět mohou těšit na pečlivě připravenou trať, profesionálně připravená stanoviště, přátelskou atmosféru a atraktivní ceny. To vše jsou důvody, proč se závodníci na EPO Survival vracejí a nová jména na startovní listinu přibývají.

Pokud chcete být u toho, ale necítíte se rovnou na závod, rádi vás přivítáme mezi dobrovolníky. Informace a registrace najdete na stránkách.

Text: Tisková zpráva: ODKAZ

 

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login