adminml

Fotbalové akce roku 2017. Na co se těšit?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Fotbal

Zajímá vás, jaké fotbalové akce se pro rok 2017 chystají? Prohlédněte si náš krátký výpis. V seznamu jsou jak evropské, tak světové akce. Všechno odstartovalo již tento týden Africkým pohárem národů. Kromě jednotlivých mezinárodních pohárů se dozvíte i o dnech konání finálových duelů UEFA Ligy mistrů, Evropské ligy a Superpoháru.

Reprezentační akce

Fotbalový rok 2017 odstartoval Africký pohár národů. V průběhu jej doplní Pohár FIFA a Konfederační pohár v Rusku, Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 19 a 21 let. Mezi těmito akci bude finišovat kvalifikace na MS 2018.

Finálové zápasy pohárů UEFA

První finále bude mít na svědomí Evropská liga. Finálový zápas se odehraje 24. května ve švédském městě Solna, v Friends Aréně. Deset dní po té uvidíme finále Ligy mistrů. Souboj finalistů nastane 3. června na Millennium Stadium ve waleském Cardiffu. Jednotliví výherci se nakonec utkají tváří v tvář v Super poháru. Ten se odehraje v makedonském městě Skopje .

Chcete se dozvědět víc? Navštivte fotbalový web Fotbal-magazín.cz.

Tento článek je převzatý ze spřáteleného webu Fotbal-magazín.cz ODKAZ, kde najdete zajímavosti ze světa fotbalu a fotbalových hvězd, online výsledky, tabulky, postřehy, komentáře…

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login