adminml

Duchové si oblíbili fotbal! Podívejte se na 7 přízraků

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Sprintující duch na fotbalové tribuně, klusající duch u pomezní čáry, rudé torzo člověka jásající za brankou…

Duch pobíhající mezi fanoušky během fotbalového utkání? Ano, stalo se! Konkrétně v Jižní Americe, v Bolívii, ve městě La Paz. Záhadná sprintující bytost se nejenom umně vyhnula minimálně patnácti divákům stojícím nebo sedícím na tribuně (na úzkém pásu mezi sedačkami!), ale dokázala také bez ztráty rychlosti proniknout i minimálně jedním ochranným pletivem…

Pověrčiví obyvatelé Bolívie jsou z fotbalového ducha ještě dodnes paf (k události došlo v roce 2014).

Podle skeptiků ale kamera zachytila pouhý stín jiné kamery pohybující se na laně nad hrací plochou.

Na HD záběrech jsou ale vidět i kmitající nohy (?)

Jaký je váš názor?

Ale to není vše! Duchové si fotbalové zápasy zřejmě oblíbili a letos (2015) se zjevili během fotbalových matchů na hřištích dokonce několikrát.

Za brankou se například nakrátko zjevilo torzo muže v rudém oblečení se zdviženou rukou, kterému chyběla spodní část těla.  Další duchové pak byli šediví, s jasně zřetelnými kmitajícími končetinami i jasně ohraničenými tmavšími vlasy.

Podle skeptiků ale mohlo jít i v těchto případech o náhodu a především chybu částečně slepeného záznamového pásku. Na záznamovém pásku přímo v kameře nebo ve střižně (pokud kameraman či střihači pracovali se záznamovým páskem) mohl zůstat napůl smazaný minulý záznam, v reálu tak divák viděl záběry dva: ten starší s „duchy“ fotbalistů a fanoušků natočenými dříve a ten současný s aktuálními záběry.

 

ML

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login