adminml

Detektiv Štitka: poslední čtyři příběhy

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Detektiv Štika

Na půdě, Výmluva při stavbě rodinného domku, Nedobytná pokladna, Na dovolené u moře –  detektiv Štika vyšetřuje poslední čtyři mini-krimi případy na stránkách Daildeca.cz.

91 Na půdě: ODKAZ
92 Výmluva při stavbě rodinného domku: ODKAZ
93 Nedobytná pokladna: ODKAZ
94 Detektiv Štika na dovolené u moře: ODKAZ

Otazníky detektivy Štiky vycházely v časopisu Ohníček v sedmdesátých letech 20. století a mini-krimi případy rádi řešili mladí i dospělí (autorem komiksových scénářů byl Jiří Lapáček a kreslířem Jiří Kalousek).

Do roku 1975 vycházely Otazníky detektiva Štiky v Ohníčku černobíle (prvních 94 dílů), po čtyřleté přestávce, od roku 1979 i barevně, tvůrci ale často jen převypravovali a překreslovali právě původní díly.

P. S. Tento článek vznikl díky možnosti čerpat obrazové odkazy z mimořádně pečlivě zpracovaných a neustále aktuálně doplňovaných webových stránek Daildeli (Databáze ilustrátorů dětské literatury) ODKAZ a Daildeca (Databáze ilustrátorů dětských časopisů) ODKAZ .

 

 

 

 

 

 

 

Řešení případu č. 94: Pstruzi v moři nežijí :o)

Líbily se vám Otazníky detektiva Štiky? Od příští neděle si budete moci na stránkách Zajímavosti.info prohlédnout další oblíbenou komiksovou řadu, která by vám mohla udělat radost…

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:

Zahady Zajímavá věda Kuriozity Skryta Hlavolamy Písničky Nové knihy Kreslene vtipy Komiksy Rychle sipy Stika Opticke klamy Cestování v čase Co kdo sbírá Burian Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Zpevak Finty Jak se vyrábí Svět z výšky Sport autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek Extra
Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login