adminml

Detektiv Štika: Kdo pobodal bratra ředitele cirkusu?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

š

Smrt pod skalním převisem, Krádež zlaté sošky, Vydírání, Kdo zastřelil pana Josefa?, Pobodaný bratr ředitele cirkusu –  detektiv Štika vyšetřuje dalších pět mini-krimi případů.

26 Smrt pod skalním převisem: ODKAZ
27 Krádež zlaté sošky: ODKAZ
28 Vydírání: ODKAZ
29 Kdo zastřelil pana Josefa?: ODKAZ
30 Pobodaný bratr ředitele cirkusu: ODKAZ

Otazníky detektivy Štiky vycházely v časopisu Ohníček v sedmdesátých letech 20. století a mini-krimi případy rádi řešili mladí i dospělí (autorem komiksových scénářů byl Jiří Lapáček a kreslířem Jiří Kalousek).

P. S. Tento článek vznikl díky možnosti čerpat obrazové odkazy z mimořádně pečlivě zpracovaných a neustále aktuálně doplňovaných webových stránek Daildeli (Databáze ilustrátorů dětské literatury) ODKAZ a Daildeca (Databáze ilustrátorů dětských časopisů) ODKAZ .

 

 

 

Řešení případu č. 30: Bratra ředitele cirkusu těžce zranil vrhač nožů. Prozradil se tím, že hovořil právě o svých vrzích i když o způsobu zranění detektiv Štika nemluvil.

P. S. Pravdou ale je, že pokud se setká vrhač nožů s detektivem, bude si nejspíš nejprve vždy myslet, že ho muž zákona podezírá právě z neopatrnosti nebo úmyslu zranit či zabít danou osobu při vrhání nožů :o)

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login