adminml

Desátá mrtvola z Djatlovova průsmyku prý obživla!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Zombie? Mrtvý? Živý? Jsou ruští vyšetřovatelé aktuálně na stopě záhadně obživlému podivínovi kterého fascinovala legenda o devíti znetvořených nebo hledají uprchlého vraha, pedofila a sexuálního devianta?

Zmrzlý muž, kterého minulý týden (v noci ze 7. na 8. ledna ledna 2016) objevili ve stanu v pustině v obávaném Djatlovovy průsmyku na Urale členové turistického oddílu „Poledník“, prý stále žije! (?) Byl jen extrémně podchlazený, což prý mohlo turisty zmást.

Tvrdí to členové druhé devítičlenné expedice“Satelit“, kteří se v minulých dnech v odlehlé oblasti také pohybovali a kteří se nyní vrátili do civilizace. Podle vedoucího výzkumu „Paměť skupiny DjatlovaJurije Kynceviče a členky „Satelitu“ studentky Alžbety Kuzminové jim informaci o obživlém zmrzlém předal jeden z řidičů (označovaný jako Vladimir), který letos v lednu (2016) oběma expedicím: devítičlennému „Poledníku“ i devítičlennému „Satelitu“ pomáhal s transportem.

Výpověď přímých svědků, kteří by na vlastní oči spatřili zmrzlou mrtvolu nebo oživlého mrtvého ale vyšetřovatelům stále chybí. Turistická skupina „Poledník“ ani řidič „Vladimir“ se totiž ještě z divočiny nevrátili.

Na místo činu míří tým vyšetřovatelů

Odpovědi na otázky: jestli záhadný muž ze stanu z obávaného Djatlovovy průsmyku zemřel a jak nebo podivným způsobem obživl, o koho se vlastně jedná a jestli má současný příběh nějakou spojitost se smrtí devíti sovětských vysokoškoláků, kteří v této oblasti za podivných okolností zahynuli v roce 1959, chce přímo na místě nálezu stanu zjistit speciální vyšetřovací tým.

Ruští vyšetřovatelé se již třetí den probíjejí se sněžnými skútry divočinou, odolávají třicetistupňovým mrazům a po 200 kilometrech cesty lesem a přes zasněžené náhorní plošiny mají na místo činu dorazit pravděpodobně zítra (ve středu 13. ledna 2016).

Kdo je novodobý zombie? Poustevník nebo sexuální zvrhlík?

Ruská média mezitím spekulují, kdo by mohl mrtvý nebo obživlý mrtvý z legendární oblasti být. Podle jedné z verzí jde o ruského podivína a poustevníka, známého pod křestním jménem Oleg ODKAZ, který se po rozlehlém Djatlovovy průsmyku rád pohyboval, protože ho fascinoval příběh devíti záhadně znetvořených ODKAZ.

Na některých ruských webech se ale dnes (12. ledna 2016) objevily také spekulace o tom, že by hledaným mužem ze stanu mohl být i uprchlý sexuální deviant, pedofil a dvojnásobný vrah Vladimír Sumin ODKAZ. Ten zmizel v lesích severního Uralu beze stopy před půl rokem.

s

Mansijské legendy vyprávějí o Zlaté babě, UFO i sněžném muži

Nejsevernější hory a náhorní plošiny Sverdlovské oblasti jsou místy, o kterých si místní lidé vyprávějí řadu legend. Už od středověku je zde například velmi populární mansijské legenda o takzvané Zlaté babě ODKAZ, ODKAZ, ODKAZ, která prý v oblasti žije a silou svého hlasu zabíjí pocestné.

Záhada Djatlovovy výpravy

„Šílenství“ a následné umrznutí po zásahu infrazvukem ODKAZ je také jednou z teorií příčin smrti devíti sovětských studentů z tzv. Djatlovovy expedice, kteří v této oblasti zahynuli v roce 1959 (spekuluje se ale také, že zemřeli při tajném vojenském experimentu, při setkání s UFO nebo po útoku sněžného mužeAlmase, který je měl v noci honit prakticky nahé v mrazu po sněhové pláni, rozdrtit jim hrudníky, vyloupat oči a jedné z účastnic expedice zaživa vyrvat a sníst jazyk z hlavy…) ODKAZ.

Právě díky nešťastné Djatlovově výpravě z roku 1959 je ale nyní severní Ural tak mediálně sledovaným místem.

07

 

Djatlovův průsmyk na mapě Google: ODKAZ

Reportáže TV Rossia o nálezu stanu s mrtvolou v Djatlovově průsmyku a cestě vyšetřovatelů na místo činu:

Martin Lavay

 

Přečtěte si také

Kdo zavraždil a zohavil účastníky Djatlovovy expedice? ODKAZ

Djatlovův průsmyk: v oblasti záhadné smrti 9 ruských vysokoškoláků našli další mrtvolu ODKAZ

Všechny články o Djatlovově průsmyku si můžete přečíst zde: ODKAZ

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login