adminml

Bubliny v BERMUDSKÉM TROJÚHELNÍKU? Záhada je stále nevyřešena

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
ghost-ship-1751229_960_720

FOTO: Ilustrační foto

Mohou se lodě propadnout „řidší vodou“ do hlubin?

Proč zmizely v Bermudském trojúhelníku ODKAZ za záhadných okolností některé lodě? Podle některých expertů proto, že se „propadly řidší vodou“ směrem dolů!

Náhlé zjevení takzvané „Bílé vody“ plné bublinek, která není schopná nadnášet plavidla se bojí celé generace námořníků. V loňském roce (2016) teorii extrémně nebezpečné „Bílé vody“ podpořili i vědci z Arktické univerzity v Norsku, když zjistili že v minulosti došlo v oblasti Bermudského trojúhelníku k podmořským erupcím metanového plynu, kvůli kterým voda pravděpodobně skutečně zbělala, protože v ní bylo velké množství bublin a nezvykle působila na plavidla. Norští výzkumníci objevili na mořském dně krátery po těchto erupcích.

Bermudský trojúhelník

Teorie obrácená naruby

Nyní (duben 2017) už je ale zase všechno jinak! Podle fyzičky a oceánografky Helen Czerski z University College v Londýně sice bublinková oblaka v Bermudském trojúhelníku na lodě skutečně mohou působit, plavidla se ale zkrz ně nepropadávají dolů, ale naopak, metan je pravděpodobně ještě více nadnáší!

Info o novém výzkumu podmořských metanových erupcí a jejich působení na lodě v Bermudském trojúhelníku aktuálně (28. dubna 2017) přinesl web Unexplained-mysteries.com: ODKAZ

Info o tzv. „Bílé vodě“ z 29. října 2015 na stránkách Zajímavosti.info: ODKAZ

ML

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login