adminml

Blonďatý mimozemšťan s kočičíma očima prý zneužil ženu z Vancouveru

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
cat-648838_960_720

FOTO: Ilustrační foto

Omámení, únos z ložnice z vlastního bytu, podivné lékařské experimenty s jehlami pravděpodobně v mimozemské kosmické lodi a velmi nepříjemné vzpomínky… To vše popsala tento týden anonymní Kanaďanka médiím s tím, že ji prý takto zneužil blonďatý mimozemšťan s kočičíma očima.

„Ocitla jsem se jakoby omámená silnými sedativy ve zvláštní, dobře osvětlené místnosti. Podlahy a stěny byly modro-šedé. Přede mnou byly podivné černé tyčovité nástroje a jehly, ze stropu trčelo mechanické rameno,“ popsala Kanaďanka prostory ve kterých se probudila.

V místnosti s ní prý byl i blonďatý mimozemšťan s kočičíma očima, oblečený do přiléhavé modré kombinézy s černým páskem kolem pasu a černými botami.

„On byl odvrácený a něco připravoval na pultu, pak se otočil a začaly experimenty,“ uvedla svědkyně. „Mluvil anglicky, řekl Dobrý den a uvedl, že je z oblasti Antares,“ doplnila Kanaďanka. Mimozemšťan pak prý do ní píchal různými nástroji a jehlami.

Žena se nakonec probudila opět ve své ložnici.

 

Info o incidentu (včetně kresby údajného mimozemťana a fotografie vpichů do ruky) přinesl tento týden (26. dubna 2016) web Cryptozoologynews.com ODKAZ

 

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login