adminml

5 faulů, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

faul

Do dnešního kuriózního výběru jsme zařadili pět faulů, které jsou opravdu velmi za hranicí fair play. K fotbalu fauly pochopitelně patří, a proto je jejich sbírka opravdu veliká. My jsme při výběru brali nejvíce v potaz významnost zápasu, při kterém k faulu došlo, faulovou historii a výbušnost daného fotbalisty. Do našeho výběru nejsou zahrnuty fauly z nižších fotbalových lig, při kterých, přiznejme si, dochází k dosti krvelačným zákrokům.

Fotbal zkrátka někdy není hra pro lehké povahy

Známými fotbalovými nerváky, kteří dostali nejednu červenou kartu, distanc na několik zápasů a v několika případech museli dokonce zaplatit i pokutu, jsou rozhodně Joey Barton a Roy Keane. Při finálovém klání MS v roce 2006 pro změnu vybouchl legendární Zinedine Zidane. Nesmíme zapomenout ani na “kopačku“ Nigela de Jonga z finálového klání MS. Jako poslední se do našeho výběru vešel český stoper Tomáš Ujfaluši, který ošklivě zranil Lionela Messiho. Že fotbal není v některých situacích hra pro slabé nátury, dokazují následující videa.

Chcete se dozvědět víc? Navštivte fotbalový web Fotbal-magazín.cz.

Tento článek je převzatý ze spřáteleného webu Fotbal-magazín.cz ODKAZ, kde najdete zajímavosti ze světa fotbalu a fotbalových hvězd, online výsledky, tabulky, postřehy, komentáře…

 

Zajimavosti.info

You must be logged in to post a comment Login